Byt 2+1, 2.NP, č. 102

Nový byt 2+1 ve 2.NP novobarokního paláce na prestižní pražské adrese. Malátova 7 je projekt prvotřídního městského bydlení v klasickém činžovním domě po kompletní rekonstrukci, situovaném na pomezí Smíchova a Malé Strany, jen několik kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží. Nárožní dům s výraznou novobarokní fasádou a působivou vstupní halou nabídne celkem 15 bytů, včetně tří nově postavených penthousů. Samozřejmostí jsou atraktivní společné prostory, výtah a automatický parkovací systém. Bytové jednotky se vyznačují promyšlenou kombinací moderního designu s původními architektonickými prvky a vysokým standardem technologií. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Dispozice bytu je tvořena obývacím pokojem, rohovou kuchyní, ložnicí s en-suite koupelnou, samostatnou toaletou, šatnou a předsíní. Lepené dřevěné podlahy, keramické obklady a dlažba, koupelnové zařizovací předměty Porcelanosa, Catalano a Gessi, epliky původních špaletových oken v uliční fasádě a dřevěná eurookna ve fasádě dvorní, repasované interiérové dveře či jejich repliky, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří, vnitřní instalace topení včetně radiátorů, vody a teplé vody, odpadů, vzduchotechnických zařízení včetně ventilátorů, SDK podhledy. Ve dvoře a v části suterénů domu bude umístěn automatický parkovací systém pro 13 osobních automobilů včetně MPV a SUV, ve společných prostorách budou situovány sklepní kóje.

Projekt nabízí příležitost bydlet v tradiční rezidenční lokalitě pár kroků od Janáčkova nábřeží a zahrady Kinských. Od Malé Strany, Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl bude rezidenty dělit jen několik minut klidné chůze. Okolí objektu se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

Koupě podléhá dani z nabytí.
Interiér 81,3 m2, sklep.
Pro další informace prosím navštivte webové stránky projektu Malátova 7.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22057
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Parkování
  Parkovací stání za příplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.