Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Jižně orientovaný slunný penthouse s terasou 115 m2 v rezidenčním areálu z roku 2007 s 24hodinovou ostrahou a podzemními garážemi, situovaný v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka a obory Hvězda.

Dispozice bytu zahrnuje obývací pokoj s vysokými stropy, francouzskými okny a dveřmi vedoucími na terasu, samostatnou plně vybavenou kuchyni s jídelnou a spíží, 2 ložnice, 2 koupelny s okny (vana, toaleta a bidet; sprchový kout a toaleta), šatnu a centrální halu s vestavěnými skříněmi. Všechny pokoje mají přístup na terasu s výhledem na oboru a letohrádek Hvězda.
Vybavení zahrnuje dřevěné plovoucí podlahy v obytných místnostech, mramorovou dlažbu v kuchyni a keramickou dlažbu v hale a koupelnách, dřevěná eurookna, italskou kuchyňskou linku s mramorovou pracovní deskou a spotřebiči Siemens, alarm, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon, dostatek vestavěných úložných prostor, plynový kotel a zásobník na vodu. Kupní cena zahrnuje 1 parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Celý areál se nachází na privátním pozemku v těsném sousedství Libockého rybníka, v oblasti plné zeleně a s dobrou dostupností do centra a na letiště v Ruzyni. Lokalita nabízí plnou vybavenost v místě (obchody, sportoviště, kvalitní školy a další služby), zastávka tramvají s přímým spojením na metro Nádraží Veleslavín je vzdálena 5 minut chůze.

Interiér 115 m2, terasa 110 m2, sklep.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Terasa
  110 m²
 • Celková plocha
  225 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  21864
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.