Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 1 + kk

Zajímavě řešený byt 1+kk v nově vznikající nízkoenergetické rezidenci zasazené v jihozápadním svahu Palackého vrchu v brněnské části Komín, s výborným napojením na dopravní a technickou infrastrukturu a necelých 5 km od centra Brna.

Tento byt ve 2.NP nabídne obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Kupní cena zahrnuje 1 parkovací stání a sklep.

Klidná část města s vynikajícím dopravním napojením na městský dopravní systém, rychlou dostupnost na D1 a současně v těsném sousedství přírody, poskytující čisté ovzduší a výhledy do údolí řeky Svratky a k němu přilehlé Brněnské městské části Žabovřesky, Jundrov a Stránice s pozadím zalesněných vrcholů, jako jsou Kraví Hora, Mladá Hora a Holedná.

Interiér 31,4 m2, sklep.
Cena bytu je uvedena bez DPH.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  31 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  21559
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.