Byt, 2+kk

Byt 2+kk po kompletní rekonstrukci ve zvýšeném přízemí zrenovovaného činžovního domu v atraktivní a klidné části Žižkova, jen pár kroků od parků Vrch Vítkov a Parukářka. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností – mateřské i základní školy, kavárny, obchody a zastávky tramvají nebo autobusů v pěším dosahu.

Byt se skládá z velké obytné místnosti s rohovým kuchyňským koutem (22 m2), velkorysé ložnice s komorou, která slouží jako šatna (19 + 2 m2), chodby s vestavěnou skříní a koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.
K vybavení patří bíle mořené dubové podlahy, které jsou barevně sladěné s dveřmi Sapeli a vestavěnou skříní v chodbě, velkoformátová dlažba a obklady, nové repliky původních dvojitých špaletových oken (perfektní tepelná i zvuková izolace), bílé štuky. V domě jsou velmi nízké poplatky. Parkování je možné přímo před domem v modré zóně Prahy 3, poblíž jsou i dvě oranžové zóny pro návštěvy.

Historický dům prošel v roce 2011 kompletní citlivou rekonstrukcí. Nachází se v klidné ulici se stromořadím v památkově chráněné části Žižkova. V pěší vzdálenosti (5 minut) jsou mateřské i základní školy, dva rozlehlé parky, sportoviště, veškerá občanská vybavenost a MHD (tramvaj, autobus, 6 minut na metro A/B/C). Kromě domu prošla renovací i soukromá atriová zahrada ve vnitrobloku, která skýtá prostor pro posezení a relaxaci majitelům bytů.

Interiér 50,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21464
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  Bezproblémobé parkování v modré zóně
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.