Byt 2 + kk, 1.NP, č. 1

SNový byt 2+kk v přízemí funkcionalistického činžovního domu na prestižní adrese ve vyhledávané části Prahy 7 – Bubeneč, který v současné době prochází kompletní rekonstrukcí. Původně secesní budova z roku 1907 prošla již ve 30. letech přestavbou, při níž byla přidána dvě podlaží a změněn charakter fasády do nynější podoby. Rezidence se nachází v upravené, zelené ulici kolmé na oboru Stromovka, jen pár kroků od zastávky tramvají na Letenském náměstí. Předpokládané dokončení Q2 2018.

Interiér bytu je tvořen ložnicí, obývacím pokojem se vstupem na předzahrádku - směřující do ulice, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou a předsíní. Vybavení bude zahrnovat repasované parketové podlahy, repasovaná špaletová okna, repliky původních interiérových dveří a bezpečnostní vstupní dveře 3. stupně, domácí telefon, nové koupelny a omítky. Dům bude kompletně zrenovován - má již novou střechu, proběhne též výměna stoupaček, rozvodů a instalace nového výtahu a centrální kotelny. Ke všem jednotkám bude k dokoupení sklepní kóje v suterénu budovy.

Vysoce žádaná lokalita pražské Letné v těsném sousedství Královské obory Stromovka, s kompletními službami občanské vybavenosti v bezprostředním okolí. Nedaleko se nachází mateřská i základní škola, několik hřišť či Národní technické a zemědělské muzeum. Rychlé spojení s centrem města do 10 minut zajišťují tramvaje ze zastávky na Letenském náměstí.

Interiér 41,1 m2, balkon 5,1 m2, předzahrádka 12,2 m2, zahrada se dvorkem 53,9 m2.m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21301
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Zahrada
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.