Byt, 2+1

Malostranský byt s krásným výhledem na řeku ve 4. patře elegantního, kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, 24hodinovou recepcí a společnou zahradou ve vnitrobloku, situovaného na prestižní adrese v těsném sousedství Kampy a jen pár kroků od petřínských zahrad.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, ložnice, oddělená kuchyň a koupelna. Současně je vydáno stavební povolení pro rekonstrukci a změnu dispozice. Z bytu je nádherný výhled na řeku, Karlův most, protější Smetanovo nábřeží včetně Národního divadla a do zeleně na Střeleckém ostrově.
K vybavení patří repasované parketové podlahy, keramická dlažba a obklady v koupelně, repasovaná špaletová okna, repasované obložkové interiérové i vstupní dveře, podlahové vytápění, příprava pro krb v obývacím pokoji. Zachované původní prvky, vysoké stropy. Kupní cena zahrnuje sklep 3 m2, k užívání je také buňka a prostor pro kolo ve společném sklepním prostoru.
Budova prošla cca před 5 lety kompletní renovací, při níž byla ve vnitrobloku vytvořena zahrada s posezením, lehátky a sprchou. Byt je v družstevním vlastnictví.

Exkluzivní adresa v jedné z nejžádanějších a nejmalebnějších pražských lokalit, jen pár kroků od několika parků, četných divadel a galerií a v rychlém pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti.

Interiér 60 m2, sklep 3 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20962
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.