Byt, 2+kk

Západně orientovaný moderní byt s privátní zahradou a garážovým stáním je situován v 1. nadzemním podlaží novostavby začleněné do atraktivního rezidenčního areálu Botanica na Praze 5 – Jinonice, v těsném sousedství Deutsche Schule, parku Cibulka a nedaleko stanice metra Nové Butovice.

Interiér je tvořen obývacím pokojem s kuchyní, spíží a francouzskými okny, ložnicí s šatnou a koupelnou, samostatnou toaletou a 2 předsíněmi. Oba pokoje mají přístup na zahradu s okrasnými dřevinami.
Nadstandardní vybavení zahrnuje plně zařízenou kuchyňskou linku se spotřebiči Siemens a Bosch, kvalitní dřevěné podlahy, keramickou dlažbu a obklady, dřevěná francouzská okna s elektricky ovládanými předokenními roletami, podlahové vytápění v koupelně, videotelefon, zabezpečovací systém Jablotron s napojením na PCO, požární čidlo, bezpečnostní vstupní dveře NEXT. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě, s možností elektronické regulace v bytě. Na zahradě s terasou z exotického dřeva massaranduba, stíněnou automaticky ovládanými markýzami, je zahradní domek a elektrická i vodovodní přípojka. Kupní cena zahrnuje parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Rezidenční lokalita v blízkosti přírodní památky Vidoule, Jinonického zámku, nákupní galerie Butovice či Golf Clubu Praha. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy od domu.

Interiér 76 m2, zahrada 99 m2, sklep 3,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20741
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Zahrada
  99 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.