Byt 3 + kk, 4.NP, jednotka B4.7.

Nadstandardně vybavený byt s prostornou lodžií poskytující úchvatné výhledy na panorama Prahy je situovaný ve 4. nadzemním podlaží moderní novostavby s podzemním parkováním. Klidná ulice sousedící s rozlehlým lesoparkem, jen pár kroků od zastávky autobusu a odtud 3 minuty na metro Prosek.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní, kterou od zbytku místnosti opticky odděluje stěna obložená přírodním onyxem a jižně orientovanou velkou lodžií. Dispozice dále nabízí 2 ložnice s en-suite šatnami a koupelnami, samostatnou toaletu, místnost pro domácí práce, komoru a předsíň.
Vybavení zahrnuje systém inteligentního řízení domácnosti Kobra, s možností individuálního nastavení vytápění, chlazení společenského prostoru nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele, dřevěné podlahy a kamenné obklady, bezspárovou dlažbu a obklady a podlahové vytápění v koupelnách, velkoplošná dřevohliníková okna s bezrámovým zasklením, klimatizaci, LED diodové osvětlení a přípravu pro audiosystém v obývacím pokoji. V ceně bytu je zahrnuta kompletně kvalitně vybavená kuchyňská linka v atraktivním bílém designu se spotřebiči Miele, a to včetně vestavěné chladničky na víno. K dalšímu příslušenství patří například příprava pro trezor, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, EZS, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů. Kupní cena každého bytu zahrnuje 1 garážové parkovací stání a sklep, přičemž parkovací podlaží je přímo propojeno s obytnými patry výtahem. Možnost dokoupení dalšího stání za příplatek.

Dům je situován v klidné a zelené části Prahy 9 s výborným spojením na metro, v dochozí vzdálenosti školky, základní školy a gymnázia.

Interiér 140,56 m2, lodžie 13,24 m2, sklep 2,70 m2.


Byty jsou plně dokončeny a připraveny k nastěhování.
Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky projektu Střížkovské výhledy.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20649
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Lodžie
  13 m²
 • Celková plocha
  154 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání zahrnuto v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.