Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Elegantní, prostorný byt s terasou ve 3. patře jedinečného projektu Villa Vojanka, který byl oceněn cenou Grand Prix architektů 2007. Dům byl navržen architektonickým studiem Hnilička Císler Architekti a je známý díky měděným okenicím, které neustále proměňují celkovou podobu vily.

Byt nabízí prosluněný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním koutem a francouzskými okny se vstupy na terasu, hlavní ložnici s koupelnou a vstupem na zahrádku, druhou ložnici se vstupem do suterénní místnosti vhodné například k vytvoření domácího kina, společnou koupelnu, šatnu, pracovnu a technickou místnost. Do bytu se vchází přímo z výtahu nebo zabezpečeným vnějším schodištěm. Zatravněná část terasy poskytuje majitelům soukromí, zatímco hlavní terasa nabízí nádherný výhled na zalesněný svah.
Byt je v současné době dispozičně řešen jako 4+kk, s možností jednoduché stavební úpravy na 5+kk.

Dubové parkety a mozaika, marmoleum, dřevo massaranduba na terase, kamenná dlažba a obklady Daino reale v koupelnách, žulová kuchyňská pracovní deska Nero assoluto Zimbabwe, ořechové vestavěné skříně, videotelefon, plynový kotel. Kupní cena zahrnuje garážové parkovací stání a sklep.

Lokalita představuje ideální kombinaci klidného bydlení obklopeného zelení a snadně dostupného centra města. Vilová čtvrť nabízí plnou občanskou vybavenost a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně na Andělu. Sportovci ocení tenisové a squashové kurty či horolezeckou stěnu v oblasti zvané Cibulka, nebo nedaleké golfové hřiště v Motole. Milovníci přírody si přijdou na své v přírodním parku Košíře – Motol.

Interiér 217,15 m2, terasy 77,01 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  217 m²
 • Terasa
  77 m²
 • Celková plocha
  294 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  20415
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.