Byt, 2+kk

Slunný byt se 2 garážovými parkovacími místy se nachází ve 2. nadzemním podlaží moderní budovy oceněné jako Nejlepší rezidenční projekt v České republice roku 2003 v soutěžích The Best of Reality a Construction Journal Awards, s širokou nabídkou služeb včetně fitness a wellness, ve vysoce atraktivní části Prahy 2 – Vinohrady nedaleko Havlíčkových sadů a náměstí Míru.

Dispozice nabízí jihozápadně/jihovýchodně orientovaný rohový obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a sprchou, samostatnou toaletu a předsíň. K vybavení patří velkoformátová dlažba, dřevěná francouzská okna, vestavěné skříně, plně vybavená kuchyň, satelit, kouřový detektor, alarm. Koupelna a podlahy prošly v roce 2012 rekonstrukcí. Kupní cena zahrnuje 2 garážová parkovací stání.

Dům je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu s podzemním parkováním, vnitřním bazénem, saunou, fitness a rozlehlou privátní zahradou. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra – 2 minuty chůze na zastávku tramvají nebo 5 minut ke stanici metra linky A.

Interiér 49,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20252
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.