Byt, 2+1

Byt ke kompletní rekonstrukci s výhledem do přilehlého parku na náměstí Jiřího z Poděbrad, ve 2. nadzemním podlaží rohového secesního domu se zachovalými architektonickými prvky jen pár kroků od stanice metra a zastávky tramvají.

Dispozici tvoří velká vstupní hala se vstupem do pokoje s kuchyň. koutem, ložnice orientovaná na jih do klidného vnitrobloku, další pokoj vhodný k využití jako ložnici pro hosty, koupena se sprchou, samostané WC s umývátkem, prádelna a kotelna.

V domě se plánuje rekonstrukce společných prostor a výstavba výtahu.

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti několika parků včetně Riegrových sadů, s výbornou dostupností do centra. Školky, školy, plavecký bazén a další občanská vybavenost jen pár kroků od domu.

Interiér 76,6 m2, sklepní kóje 6.2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20209
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.