Byt, 3+kk

Kvalitně zařízený designový byt s prostornou terasou je situován ve 2. nadzemním podlaží moderního rezidenčního projektu Pod Bertramkou v klidné ulici vilové zástavby městské části Prahy 5 – Košíře, v těsném sousedství parku Šalamounka a s dobrým spojením do centra Prahy.

Dispozice bytu nabízí rohový obývací pokoj s francouzskými okny a kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 koupelny (jedna z nich en-suite k master bedroom) a předsíň, přičemž všechny pokoje mají přístup na terasu s příjemným výhledem do vzrostlé zeleně.
Nadstandardní vybavení zahrnuje mramorové obklady v koupelnách, dřevěné podlahy v obytných místnostech, exotické dřevo massaranduba na terase, koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, elektricky ovládané bezpečnostní předokenní žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, centrální plynové vytápění, dostatek úložných prostor. K bytu patří 1 parkovací stání v podzemní garáži a komora na patře.

Rezidence Pod Bertramkou představuje ideální kombinaci klidného bydlení obklopeného zelení a snadně dostupného centra města. Vilová čtvrť nabízí plnou občanskou vybavenost a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně na Andělu. Sportovci ocení tenisové a squashové kurty či horolezeckou stěnu v oblasti zvané Cibulka nebo nedaleké golfové hřiště v Motole. Milovníci přírody si přijdou na své v přírodním parku Košíře – Motol.

Interiér 96 m2, terasa 42 m2, sklep 10,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20112
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Terasa
  42 m²
 • Celková plocha
  138 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.