Byt 3 + kk, 2.NP, č. 4

Nákladně vybavený byt s lodžií a výhledy do přilehlého parku se nachází v 1. patře Villy Atrium Bubeneč, moderního projektu dvou elegantních prosklených viladomů o pouhých 10 bytových jednotkách, v klidném zákoutí prestižní rezidenční části Prahy 6. Nadčasový design, prvotřídní kvalita provedení a vyhledávaná adresa řadí tyto apartmány mezi špičku současného bydlení. Předpokládané dokončení na konci roku 2016.

Bytu dominuje vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním prostorem a vstupem na lodžii. Dispozice dále nabízí 2 ložnice, koupelnu, centrální halu s prostorem pro domácí práce a předsíň s toaletou pro hosty.
Vybavení bude zahrnovat klimatizaci, masivní dřevěné podlahy Bauwerk, dlažbu Porcelaingres, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, hliníkové předokenní žaluzie na elektrické ovládání, koupelnové zařizovací předměty Dornbracht, Hüppe či Laufen, podlahové vytápění, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. K maximálnímu komfortu a soukromí obyvatel Villy Atrium přispívá, že většina bytů je navržena na jednom podlaží. V kupní ceně každé jednotky je rovněž zahrnut sklep a až 3 garážová stání.

Bubeneč právem patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním lokalitám. Kromě klidné atmosféry s množstvím parků, jako je například blízká Královská obora Stromovka nebo Letenské sady, nabízí také výborné spojení do centra (metro, tram) a snadnou dopravní dostupnost na letiště Václava Havla či napojení na Pražský okruh. V blízkém okolí se nachází řada kvalitních škol a školek (včetně mezinárodních), známé restaurace, kavárny a sportoviště.

Interiér 86,3 m2, lodžie 4,4 m2, 1 garážové stání, sklep.

Srpen 2015 - Stavba zahájena

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19991
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání zahrnuto v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.