Byt, 2+1

Světlý, plně vybavený byt s původními kachlovými kamny ve 4. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, v atraktivní rezidenční lokalitě jen pár kroků od nábřeží, 10 minut chůze od Andělu nebo zahrady Kinských.

Do bytu se vchází přes centrální halu, z níž je přístup i do všech ostatních místností – samostatné kuchyně s novou kuchyňskou linkou, průchozí do obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchovým koutem, komory i na samostatnou toaletu.
Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy a dlažbu, repasovaná špaletová okna, původní dřevěné interiérové dveře, plynový kotel BAXI. V kupní ceně je zahrnut veškerý nábytek, dekorace i zařizovací předměty – byt je připraven od prvního dne koupě začít novému majiteli přinášet výnos prostřednictvím krátkodobých pronájmů.

Vyhledávaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, v pěším dosahu centra. V okolí se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, kino a stanice metra linky B na Andělu, squash a fitness centrum ARBES, rozlehlý park Kinských.

Interiér 65 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19547
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.