Byt, 4+kk

Klimatizovaný byt s nadčasovým designem a úchvatným panoramatickým výhledem na Prahu je situovaný v 19. patře Rezidence Eliška, moderní novostavby s 24h recepcí, fitness centrem a kavárnou v rychle se rozvíjející části Prahy 9 – Vysočany. Rezidence se nachází nedaleko říčky Rokytky, v blízkosti parku, pár minut chůze od stanice metra Vysočanská a obchodního centra Galerie Fénix.

Dispozici bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou osvěžený o netradiční prvek, kterým je podsvícená vířivá vana pro 3 osoby, dále 3 ložnice, 2 koupelny (jedna společná s vanou a toaletou, jedna en-suite k hlavní ložnici), 2 samostatná WC, šatna s vestavěnými skříněmi a předsíň. V kupní ceně jsou zahrnuta 2 velká garážová stání, komora u vchodu do bytu a sklep.
K vybavení patří klimatizace s čističkou vzduchu, dřevěné podlahy a velkoformátová dlažba a obklady, podlahové topení, nová plastová eurookna s izolačním dvojsklem, dřevěné interiérové dveře, pancéřové bezpečnostní vstupní dveře, kuchyně Oresi s vestavěnou vinotékou. Přímé spojení s recepcí, kamerový systém a požární čidla v domě. V přízemí objektu lze využít fitness, kavárnu, solárium, masáže, kosmetiku, modeláž nehtů.

Veškerá občanská vybavenost v dosahu, 10 minut chůze od stanice metra Vysočanská. V okolí se nacházejí školky a školy, hřiště, nemocnice s poliklinikou, obchodní centra Galerie Fénix nebo Galerie Harfa, Dinopark, O2 Aréna.

Interiér 140 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19462
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 400 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.