Byt, 3+kk

Vzdušný a světlý půdní byt 3+kk s panoramatickým výhledem a parkováním se nachází v 5.NP historického činžovního domu s výtahem, který je součástí komorního rezidenčního projektu s atriovou zahradou, zachovávající genia loci pražského Žižkova, 2 minuty chůze od zastávky tramvají.

Dispozice nabízí vstupní halu, otevřený koncept obývacího pokoje s přiznanými novými trámy, kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, 2 koupelny (jedna s vanou a toaletou a druhá en-suite k hlavní ložnici se sprchovým koutem a toaletou) a samostatnou toaletu.
Byt je vybaven plovoucími dřevěnými podlahami a keramickou dlažbou, střešními okny Velux na sever do ulice a širokými vikýřovými dřevěnými okny s izolačním dvojsklem na jih do vnitrobloku s výhledem na kostel sv. Prokopa, kuchyňskou linkou, podlahovým vytápěním, přípravou pro krb, bezpečnostními vstupními dveřmi. Centrální plynová kotelna. Velké garážové stání za příplatek.

Projekt je spojením původní historické budovy orientované do ulice a moderní novostavby ve vnitřním dvoře, který nabízí příjemné posezení s množstvím zeleně. Výhodná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností. V okolí se nachází školky, školy, kavárny, restaurace, obchody, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, parky Parukářka a Vrch Vítkov nebo sportovní centrum Olšanka s plaveckým bazénem.

Interiér 107,1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19437
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 662 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  XL garážové parkovací stání za příplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.