Byt, 2+kk

Nadstandardně vybavený byt po pečlivé rekonstrukci, s balkonem a krbem, se nachází ve 2. NP rondokubistického domu situovaného v první linii na okraji největšího pražského parku Stromovka, v jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí Prahy 7 – Bubeneč.

Hlavní místnost spojující obývací pokoj s kuchyní je prostorná, vzdušná a díky velkým oknům orientovaným do parku také světlá. Její dominantou je na zakázku vyrobený žulový kubistický krb a také kuchyň s obklady, pracovní deskou a dřezem z barevné žuly - podobně jako en-suite koupelna se sprchovým koutem náležející k ložnici. V bytě dále najdeme prádelnu obloženou zeleným mramorem, balkon přístupný z haly s výhledem do zeleného vnitrobloku.
Vybavení bytu zahrnuje dřevěné podlahy, žulovou a mramorovou dlažbu/obklady, žulový krb a kuchyňskou linku, kuchyňské spotřebiče Miele, nová špaletová okna, nové dřevěné repliky interiérových dveří, koupelnové zařizovací předměty Il Bagno Alessi, Oval a Hansamurano. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě v kombinaci s krbem. K bytu náleží sklep o výměře 6,1 m2.

Pro dům, který se nachází v atraktivní a prestižní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a v rychlém dosahu centra, je naplánována celková rekonstrukce, při níž bude mj. instalován výtah. Nedaleko najdeme školky, školy, kavárny i restaurace, zastávka tramvají je vzdálena 5 minut chůze od domu, sportoviště při Letenských sadech cca 10 minut.

Interiér 82 m2 + balkon 5 m2 + sklep 6,1 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19391
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.