Byt, 3+kk

Kompletně nově zrenovovaný, plně vybavený byt s Art Deco prvky je situován ve 2.NP zrekonstruovaného činžovního domu z 20. let s výtahem, pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí, dvě minuty chůze od metra a tramvají.

Dispozici tvoří centrální hala, otevřený koncept obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňskou linkou, 2 ložnice, 2 koupelny se sprchovými kouty (jedna z nich en-suite při hlavní ložnici) a šatna. Byt má příjemný výhled na parčík se synagogou a do sousední Pařížské ulice.
K vybavení patří dřevěné parketové podlahy a dlažba, repasovaná špaletová okna, dřevěné interiérové dveře, dřevěné obklady. Zachovány jsou původní prvky, jako např. ozdobný štuk na stropech. V ceně bytu je již zahrnuto také vybavení a sklep.

Velmi prestižní lokalita v srdci Prahy, v těsném sousedství vyhlášené Pařížské ulice s luxusními obchody. Veškerá občanská vybavenost, množství kaváren, barů, restaurací a možností kulturního vyžití v bezprostředním okolí. Výborné spojení MHD, několik desítek metrů od stanice metra linky A – Staroměstská.

Interiér 120,6 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19132
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  121 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.