Byt, 1+kk

Ubytovací jednotka 1+kk v 1. patře zrekonstruovaného uzavřeného komplexu čtyř historických budov ze 17. století v pozdně barokním stylu, chráněné jako kulturní památka. Projekt nabízí recepci, fitness a je zasazen v klidné a zelené části Smíchova s rychlým dosahem do centra.

V komplexu jsou dostupné byty a ubytovací jednotky s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Všechny jednotky jsou kompletně zrenovované, vybavené masivními smrkovými podlahami, velkoformátovou dlažbou a obklady, novými špaletovými okny a dřevěnými interiérovými dveřmi, podhledy s bodovým osvětlením v koupelnách.

Kamerovým systémem střežený areál bývalé usedlosti a později také kláštera je napojen na veškeré inženýrské sítě a skládá se ze 3 jednopatrových a 1 dvoupatrové stavby, které tvoří uzavřené nádvoří. Budovy mají masivní cihelné zdi, suterén s klenutými stropy a sedlové střechy s novými pálenými taškami či šindeli. V objektu se nachází recepce s příjemným posezením, místnost pro návštěvy, společná prádelna a malé fitness. Tichá rezidenční lokalita nedaleko parku Klamovka a dobrým spojením MHD díky zastávce vzdálené 10 minut chůze.

Interiér 22,7 m2.
Rezidence nabízí více bytů podobných dispozic. Fotografie jsou ze vzorového bytu.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18717
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  23 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.