Byt, 3+kk

Moderní, nadstandardně vybavený designový apartmán zrekonstruovaný v roce 2013 dle návrhu architektky ve 3. patře kompletně zrenovované budovy nacházející se v jedné z nejatraktivnějších lokalit v sousedství Pražského hradu.

Bytu dominuje prostorný obývací pokoj s plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem, velkými okny a důmyslnou sestavou zabudovaných stropních světel. Dále zde najdeme 2 ložnice (z nichž jedna je v současné době využívána jako pracovna), koupelnu s vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly, samostatnou toaletu, technickou místnost a předsíň. K vybavení patří dřevěné podlahy, v koupelně dlažba a obklady s lisovaným zlatem, nová dřevěná okna.
V budově, která v roce 2014 prošla citlivou celkovou rekonstrukcí se zachováním původních prvků, nechybí kamerový zabezpečovací systém, v nejbližší době bude dostavěn také výtah. V ceně bytu je zahrnut sklep, parkovací místo je možno pronajmout ve dvoře protějšího domu.

Nově opravená Mařákova ulice patří k nejvyhledávanějším pražským adresám - nabízí plnou občanskou vybavenost a skvělé spojení do centra díky blízké stanici metra Hradčanská a několika tramvajovým linkám. Dům se nachází v dochozí vzdálenosti Pražského hradu, Jeleního příkopu, Letenských sadů a Stromovky, v bezprostřední blízkosti nalezneme množství restaurací a kaváren, mateřské i základní školy.

Interiér 132 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18683
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.