Byt, 2+kk

Kompletně nově zrenovovaný, plně vybavený byt s Art Deco prvky je situován ve 3. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu z 20. let s výtahem, pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí, minutu chůze od metra a tramvají.

Apartmán je tvořen vstupní chodbou, slunným obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem včetně pračky a sušičky, ložnicí s přístupem do šatny a zimní zahrady s příjemným výhledem na parčík a synagogu a koupelnou s vanou a toaletou. Vysoká kvalita všech použitých materiálů a zařízení. Dřevěné podlahy, v koupelně dlažba, nová špaletová okna, křišťálové lustry. Původní zachované prvky, jako jsou ozdobné štuky na stropech, dvoukřídlé prosklené dveře, dřevěné zárubně kolem dveří i oken.

Velmi prestižní lokalita v srdci Prahy, v těsném sousedství vyhlášené Pařížské ulice s luxusními obchody. Veškerá občanská vybavenost, množství kaváren, barů, restaurací a možností kulturního vyžití v bezprostředním okolí. Výborné spojení MHD, dvě minuty chůze od stanice metra linky A – Staroměstská.

Interiér 73 m2, sklep 2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18651
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.