Byt, 2+1

Byt s působivou atmosférou a s východně orientovaným balkónem se nachází ve 3. podlaží kompletně zrenovovaného činžovního domu z přelomu 19. a 20. století s množstvím zachovaných původních prvků. Skvělá dopravní dostupnost a prestižní lokalita v sousedství Pařížské ulice, jen pár kroků od Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy.

Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a uklidňujícím výhledem na Starý židovský hřbitov, velkou ložnici s balkónem, nadstandardní koupelnu s dvojitým sprchovým koutem prosvětleným oknem, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Byt s vysokými stropy je po pečlivé a vkusné rekonstrukci vedené architektkou Evou Willenbrinkovou. Součástí interiéru jsou špaletová okna, repasované parkety, restaurované interiérové dveře s původními mosaznými klikami a výplněmi z pískovaného skla, mramor v koupelně a na toaletě nebo decentně umístěné vestavěné skříně. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele. Zabezpečení pomocí alarmu s napojením na PCO, vstup do domu na čipy. Díky umístění domu naproti Židovské radnici je ulice nonstop střežená, a tudíž zcela bezpečná. K bytu přísluší výlučné právo užívat sklep o velikosti cca 5 m2. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Prestižní lokalita
s noblesními činžovními domy i křivolakými uličkami, v pěším dosahu mnoha památek i všeho potřebného (škol všech stupňů, úřadů, restaurací a kaváren, divadel a kin, lékařů, obchodů, pošty nebo knihovny). Pohodlné dopravní spojení zajišťuje metro (stanice Staroměstská), tramvaje (zastávka Právnická fakulta) i autobus (zastávka Pařížská) se spoji k přestupní stanici metra Florenc.

Dle NOZ je podlahová plocha bytu 83,12 m2, balkon 1,5 m2. V katastru nemovitostí uvedena výměra 73,8 m2, balkon 1,39 m2, sklep.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18409
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Parkování před domem v zóně pro rezidenty.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.