Byt, 2+1

Vzdušný byt v 1. nadzemním podlaží činžovního domu z počátku 20. století procházejícího kompletní rekonstrukcí s výtahem. Byt je situovaný na pomezí oblíbených rezidenčních lokalit Žižkova a Vinohrad nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Interiér bytu s orientací na sever nabízí předsíň, obývací pokoj, kuchyň s jídelním prostorem, ložnici s prostorem pro vestavěné skříně a koupelnu se sprchou a toaletou. Vybavení bytu zahrnuje dřevěnou dubovou podlahu v hlavní obytné části, dlažbu v koupelnách, špaletová dřevěná okna, vchodové dřevěné dveře, interiérové dveře s obložkovou zárubní, umyvadlo Villeroy & Boch, zazdívací modul Geberit a baterie ROCA v koupelně. K bytu náleží sklep.

Klidná lokalita s bohatou občanskou vybaveností (školy, školky, obchody, pošta, restaurace či kavárny) v dosahu. Přímo na Žižkově náměstí je hřiště pro děti a park s lavičkami. V pěší vzdálenosti se nacházejí Mahlerovy či Riegrovy sady, ale i nákupní centrum Flora. Skvělá dostupnost do centra města díky tramvajovým zastávkám Olšanské náměstí, Radhošt'ská nebo stanici metra Jiřího z Poděbrad (trasa A).

Interiér 63,1 m2, sklep 1,1 m2. Fotografie jsou ze vzorového bytu. K nastěhování říjen 2014.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18150
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.