Byt, 2+kk

Útulný byt se zasklenou pavlačí situovaný ve 2. patře kompletně zrenovovaného rohového domu v atraktivní a klidné části Prahy 5 v blízkosti Kinského zahrady, vrchu Petřín a nábřeží Vltavy. Okolí poskytuje pestrou škálu restaurací, obchodů a kaváren.

Interiér nabízí vstupní zasklenou pavlač, chodbu s prostorem pro vestavěné skříně, světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem s výhledem na Arbesovo náměstí, dále ložnici orientovanou do klidného vnitrobloku a koupelnu s vanou a toaletou. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, obklady a dlažbu v koupelně, repasovaná okna, dvoukřídlé dveře v obývacím pokoji. Centrální plynové topení. K bytu přísluší sklep.

Žádaná lokalita disponuje občanskou vybaveností se snadnou dostupností k nákupnímu a zábavnímu centru Nový Smíchov na Andělu, ale i do centra. Nedaleko se nachází také Švandovo divadlo. Tramvajová zastávka vzdálená pár kroků od domu.

Interiér 60,6 m2, sklep 3,1 m2. Fotografie jsou ze vzorového bytu. Plánované dokončení bytu květen 2014.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17945
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.