Byt, 5+kk

Nadstandardně vybavený prostorný byt s balkonem ve 3. patře moderního rezidenčního projektu Holešovický pivovar v atraktivní, rychle se rozvíjející městské části Praha 7.

Původně dvě samostatné bytové jednotky nacházející se v nové části zrekonstruované industriální budovy nabízí otevřený koncept obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní se spotřebiči Ariston, jídelním prostorem a vstupem na prostorný balkon, dále 4 ložnice, 2 koupelny (jedna se sprchou a druhá s vanou a sprchou) a 2 samostatné toalety. Dvě chodby s vestavěnými skříněmi oddělují vždy 2 ložnice s koupelnou od hlavního obývacího prostoru. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání pro 4 auta, 2 sklepy a veškeré vestavěné vybavení v bytě.

Předností bytu jsou velkoformátová okna v ložnicích s orientací na východ, v obývacím prostoru s orientací na západ poskytující výhled do klidného nádvoří a na budovy Holešovického pivovaru. Byt disponuje masivní dubovou podlahou, vestavěnými skříněmi na chodbách, velkoformátovou keramickou dlažbou a obklady RAKO v koupelnách se zařizovacími předměty Laufen, Kaldewei a Grohe. Vytápění vyměníkovou stanicí.

Byt je situovaný v oblíbené části Holešovic nedaleko vltavského nábřeží s množstvím obchodů, restaurací, kaváren, služeb a galerií DOX v docházkové vzdálenosti. Výborná dostupnost do centra díky tramvajovým spojům.

Interiér 181,2 m2, balkon 10,43 m2, sklepy 5,7 m2 a 6,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17916
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  182 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  192 m²
 • Parkování
  4 garážová stání zahrnuta v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.