Byt, 3+kk

Slunný byt s balkonem v 5. patře chráněného funkcionalistického domu se zachovanými původními prvky ve vyhledávané lokalitě Vinohrad s výborným spojením do centra města. Stanice metra Flora, tramvaje i autobusu vzdálené cca 2 minuty chůze a veškeré služby a vybavenost v okolí: pošta, škola, nemocnice, restaurace, nákupní centrum Flora vzdálené 200 m.

Dispozice bytu nabízí novou kuchyň NOLTE se spotřebiči Siemens, Elektrolux a Faber (v hodnotě 450.000 Kč) s jídelním, případně obývacím prostorem, dále obývací pokoj, ložnici, koupelnu, vstupní halu a technickou místnost s umyvadlem vhodnou pro pračku, sušičku a např. i pro uskladnění jízdního kola. Obývací pokoj je možno využít jako druhou ložnici, případně je možné vytvořit kuchyňský kout v prostorném obývacím pokoji a dispozici tak upravit na klasické 3+kk se dvěma ložnicemi.

Ložnice je orientována na východ, obývací pokoj s kuchyní na západ. Vybavení zahrnuje nadstandardní materiály a provedení jako podhledy a osvětlení v celém bytě, nadrozměrný sprchový kout, koupelnové obklady v provedení travertin, podlahové vytápění, původní repasované parkety, plynové vytápění Valliant s možností dálkového ovládání mobilním telefonem. Společné prostory domu prochází rekonstrukcí, v domě je výtah, nové stoupačky vody, elektřiny a plynu; pouze 14 bytů; možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku nebo v sousedním domě s podzemním parkováním.

Interiér 91,5 m2, balkon 2,5 m2. Aktuální nabídková cena zahrnuje luxusní postel Saffron včetně příslušenství v hodnotě 200.000 Kč zdarma.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17428
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.