Byt, 3+kk

Luxusní byt v nové stylové rezidenci sestávající se ze čtyř nadstandardně rekonstruovaných činžovních domů z druhé poloviny 18. století tvořící uprostřed soukromé zelené nádvoří.

Tento byt nabízí vstupní halu, otevřený koncept obývacího pokoje s jídelním prostorem a kuchyní, 2 ložnice, šatnu, koupelnu s toaletou a další oddělenou toaletu.
K vybavení patří centrální klimatizace, třívrstvé masivní dubové podlahy, mramorová dlažba a obklady, italská keramika Atlas Concorde, nové repliky původních špaletových oken a interiérových obložkových dveří, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře, koupelnová sanita italských značek, jako je Flaminia nebo Bongio, podlahové topení, zapuštěné podlahové i nástěnné konvektory vyhřívané centrálním úsporným kotlem, zvonek a videotelefon s propojením na recepci.

Výjimečná poloha a klid uprostřed města zvyšuje atraktivitu celého projektu. Okolí nabízí jak množství obchůdků a oblíbených restaurací v malebné části Staré Prahy, tak i jedno z nejhezčích pražských náměstí, romantické Petrské náměstí. Snadná dopravní dostupnost po celé Praze i z města ven. Rezidence se nachází pár minut chůze od Náměstí republiky (stanice metra), obchodního centra Palladium a Florence (metro, autobusové nádraží).

Možnost zakoupení bytu spolu s osobitými návrhy interiéru, které vytvořil proslulý architekt Giulio Cappellini, umělecký ředitel skupiny Gruppo Poltrona Frau. Komfortní parkování v budově Praha City Center za zvýhodněnou cenu. Fotografie jsou z ukázkového bytu.

Interiér 86,88 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  14290
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.