Byt, 4+kk

Světlý stylový byt se dvěma arkýři nacházející se ve 3. patře secesního rohového domu s výtahem v srdci historické Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí a Staronové synagogy.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, 3 ložnice, 2 koupelny a vestavěné skříně. Byt vyniká nadstandardním provedením a designem - dubové kazetové podlahy vzoru vídeňského kříže, mramor na chodbě a v koupelnách, repasovaná okna, štukové stropy a originální secesní lustry. Kamerový bezpečnostní systém, alarm, bezpečnostní dveře a 2 malé trezory v obývacím pokoji.

Byt je situovaný v prestižní lokalitě Josefova, za rohem od luxusních butiků Pařížské ulice, s množstvím restaurací, kaváren, galerií a obchodů v okolí.

Podlahová plocha 146,9 m2.

Nemovitost je nyní pronajata do 5/2024.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13514
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.