Byt, 2+1

Pohodlné bydlení v Dejvicích blízko stanice metra umožňuje byt v 6. podlaží klasického bytového domu s výtahem. Dům stojí nedaleko Vítězného náměstí, v boční jednosměrné ulici obklopené travnatými plochami.

Plochu bytu tvoří světlý rohový obývací pokoj s navazujícím kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna (sprchový kout, WC s bidetovou sprškou, přípojka na pračku) a předsíň.

Na podlahách jsou renovované dřevěné parkety a dlažba, plastová okna mají textilní rolety. Úložný prostor poskytují vestavěné skříně. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Bosch (včetně myčky nádobí), sporák je plynový. Vytápění je řešeno centrálně. K bytu přísluší sklep.

Okolí poskytuje vše potřebné, blízko fungují restaurace, kavárny, supermarket i menší obchody, pošta nebo lékárna. U domu je soukromá mateřská školka, blízko je také například pedagogické gymnázium nebo univerzitní kampus ČVUT a VŠCHT. Na Vítězném náměstí se konají pravidelné farmářské trhy se street food zónou. Vynikající dopravní spojení zajišťuje metro i četné tramvajové linky, v docházkové vzdálenosti je také nádraží Praha-Dejvice, které bude zastávkou rychlodráhy na letiště.

Podlahová plocha 53,4 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105247
 • Prodejní cena
  8 700 000 Kč / 341 981 €
 • Poplatky za služby
  3 928 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.