Byt, 5+kk

Nadstandardní byt s parkováním, výhledem a možností rozdělení na 2 samostatné bytové jednotky se nachází v rezidenčním projektu Zochova X. Atraktivní a vyhledávaná lokalita v blízkosti bývalých Pálffyovských zahrad zhmotňuje pojem luxusního bydlení v historickém centru města s přítomností zeleně, soukromí i společenského vyžití.

Prostor nacházející se ve třetím podlaží pětipodlažní budovy s výtahem tvoří předsíň se vstupy do dvou samostatných částí, které lze rozdělit na 2 samostatné jednotky: 2pokojový a 3pokojový byt.

První jednotku tvoří vstupní předsíň s toaletou a prostor pro vestavbu skříní. Denní zóna sestává z obývací části propojené s kuchyní a jídelnou. V noční části se nachází hlavní ložnice s prostornou šatnou přístupnou z obou stran, koupelna (s velkoformátovým mramorovým obkladem, vanou, sprchovým koutem, toaletou a bidetem) a další ložnice orientovaná do tichého vnitrobloku.

Druhou jednotku tvoří vstupní předsíň, ze které se vchází do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Ústřední prostor je tvořen obývací částí s pracovním koutem a kuchyňskou částí s přípravou elektroinstalace na varný ostrůvek. Ložnice disponuje šatnou, jakož i vlastní menší koupelnou s umyvadlem a sprchovým koutem.

Komplex domů je složen ze dvou propojených, ale zároveň odlišných částí – historické a novodobé. Historická část prošla kompletní rekonstrukcí se zanecháním výrazu původní čelní fasády a všech fasádních prvků i historických dřevěných oken. Nová část je svojí fasádou v kontrastu k okolním budovám, daným použitím kompozitních panelů a moderních okenních panelů, které zajišťují elegantní stínění. Standard bytu zahrnuje stropní chlazení, podlahové topení či přípravu na krb.

Dům má velkoryse pojaté foyer s recepcí a společnými prostorami. Rezidenti mají k dispozici 2 dvory s atriem, soukromou zahradou se vzrostlou zelení či ohništěm. K dispozici jsou také 3 parkovací stání v garáži a 3 sklepní kóje.

Nemovitost představuje jedinečné spojení městského bydlení s komfortem tichého a klidného prostředí. Byt poskytuje maximální pocit soukromí a zároveň je vzdálen pouhých 10 minut chůze od historického centra města. Mimořádně oblíbená a žádaná lokalita zajišťuje dobré dopravní dopravní spojení, ať už autem, nebo MHD. V blízkosti bytového domu se nacházejí potraviny a restaurace a kavárny.

Vybavení

 • Výtah
 • Internet
 • Klimatizace
 • Krb

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104985
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  199 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.