Byt, 3+1

Světlý družstevní zrekonstruovaný byt s balkónem se nachází v cihlovém bytovém domě stojícím v pěkně zelené čtvrti nedaleko rozlehlých lesoparků a stanice metra Kobylisy.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s jídelním koutem, samostatné kuchyně, 2 ložnic, vzdušné koupelny (se sprchovým koutem a WC) a předsíně. Koupelna má vstup na balkón.

Byt prošel postupnou rekonstrukcí v l. 2015–2016, na podlahách jsou parkety, v koupelně, kuchyni a předsíni dlažba. Okna jsou dřevěná s izolačním dvojsklem, vytápění dálkové. Kuchyně je plně vybavena. Dům je součástí urbanisticky zdařilého „dvouletkového sídliště“ vystavěného v r. 1947. Výtah v domě není, protože původně byly domy pouze třípodlažní se sedlovými střechami, byt je umístěn ve 2.patře. K užívání je sklep a jedno parkovací stání před domem. 

Bytovou zástavbu obklopuje spousta zeleně, blízko je také do Čimického i Ďáblického háje nebo botanické zahrady. V pohodlném dosahu je supermarket, mateřská a základní škola, kavárna, restaurace nebo lékárna, u stanice metra Kobylisy vzdálené necelých 10 minut chůze funguje farmářské tržiště Dvůr Kobylisy. Výborné dopravní spojení zajišťují kromě metra i četné tramvajové a autobusové linky, autem lze rychle najet na hlavní tahy vedoucí severní částí metropole.  

Podlahová plocha 76 m2, balkón 1 m2
Anuita je splacena. Převod do osobního vlastnictví není zatím družstvem plánovaný.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104890
 • Prodejní cena
  7 400 000 Kč / 297 248 €
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkování
  Parkovací místo před domem
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.