Ateliér 1+kk

Ateliér v družstevním vlastnictví (anuita cca 3.346.448 Kč ) s výhledem do zeleně se nachází ve 4. podlaží nárožní budovy z r. 1911, v níž v r. 2023 vznikla moderní rezidence. Vynikající poloha v zelené čtvrti Podolí, kousek od Vltavy a klidného Vyšehradu, ale i od centra nebo živoucí čtvrti Pankrác.  

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu (vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku) a předsíň. K uložení věcí slouží praktická komora přímo naproti jednotce. 

Ke standardu patří laminátová podlaha (dekor Dub Savana), dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární vstupní dveře a kuchyně Sykora se spotřebiči Siemens a AEG. Historická, kompletně zrekonstruovaná budova ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese výtah, bezbariérový přístup a reprezentativní společné prostory. K ateliéru patří komora na patře.

Výhodné místo v oblíbené části Prahy 4 se spoustou zeleně a kompletní nabídkou služeb. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny i lékařské služby, okolí nabízí široké možnosti vnitřního i venkovního sportovního vyžití – blízko je známý plavecký stadion, tenisové kurty, veslařský klub nebo oblíbená cyklostezka podél Vltavy. Doslova pár kroků od domu je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra. 

Družstevní vlastnictví, anuita ke splacení cca 3.346.448 Kč (stav ke 1/2024).

Podlahová plocha 30,85 m2, komora na patře 2,17 m2.

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104835
 • Prodejní cena
  2 490 000 Kč / 100 667 €
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.