Byt 2+kk, 4.NP, č.413, kolekce Amelia

Nový nevšední podkrovní byt je umístěn v nejvyšším podlaží butikového rezidenčního projektu s 15 jedinečnými byty, nápaditým interiérem společných prostor, předzahrádkami a balkóny z původních pavlačí. Bývalý činžovní dům ze 30. let 20. století stojí v zelené části Prahy 4 – Nusle nedaleko centra, které je skvěle dostupné MHD i na kole po bezpečné cyklostezce. Předpokládaný termín dokončení do konce r. 2024. 

Přehlednou dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelna s walk-in sprchovým koutem, samostatná toaleta a předsíň. 

Jednotky v projektu jsou rozděleny do šesti kolekcí, nabízený byt je součástí kolekce Amelia. Ke standardu patří kvalitní LVT podlaha s dekorem i vlastnostmi dřeva, velkoformátová dlažba a obklady kombinované s mozaikou v neutrálních zemitých tónech, sanita Laufen a Kartell by Laufen, chromované baterie Grohe Essence včetně podomítkové, designový topný žebřík P.M.H. Rosendahl, vstupní dveře vyrobené truhlářem na zakázku a interiérové posuvné dveře Sapeli

Velmi příjemné místo je zasazeno mezi park Na Fidlovačce a Křesomyslův hájíček zřízený na popud místního občanského spolku, nedaleko se rozkládá park Folimanka s několika sportovišti i rozlehlá zelená plocha na historickém Vyšehradě. Kousek od rezidence fungují kavárny, sportovní centra i wellness umístěné ve 26. patře hotelu Corinthia, nabídku služeb v okolí ještě rozšíří blízký rezidenční projekt Nuselský pivovar. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, v blízkosti i stanice metra linky C Vyšehrad a budoucí stanice linky D Náměstí bratří Synků, autem je možné se okamžitě napojit na magistrálu. 

Podlahová plocha 46,4 m2.
Možnost přikoupení úložného prostoru na patře.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.boleslavova3.cz.


Vybavení

 • Klimatizace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104696
 • Prodejní cena
  8 500 000 Kč / 343 434 €
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.