Byt, 4+kk

Elegantní, tichý a uživatelsky příjemný byt s vysokými stropy, velkými pokoji, arkýřem a balkónem je umístěn ve 3. patře bytového domu z přelomu 19. a 20. století. Stylové bydlení ve vyhledávané lokalitě na rozhraní reprezentativních čtvrtí Dejvice a Bubeneč, v těsné blízkosti stanice metra, tramvají i budoucí rychlodráhy na letiště. Družstevní vlastnictví, anuita splacena.

Praktické dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s arkýřem, otevřenou kuchyní a jídelnou, dále ložnici s přípravou na spací patro, další 2 ložnice (1 s malým balkónem), koupelnu s rohovou vanou a WC, druhou koupelnu s walk-in sprchovým koutem a oddělenou toaletou, šatnu a vstupní halu. Obývací pokoj a 1 ložnice mají okna na východ do ulice, další 2 ložnice na západ do vnitrobloku

Interiér je po právě dokončené kompletní a velmi precizní rekonstrukci, která si dala za cíl využít každý cm2. Na podlahách je položen masivní jasan ve francouzském vzoru, ve vstupní hale a koupelnách epoxidová stěrka, v celém bytě je zesílená podlahová izolace a podlahové vytápění (zdroj tepla plynový kotel). Stropy jsou vysoké 3,2 m, na zdech štuková výzdoba, okna jsou repasovaná špaletová, interiérové dveře repliky původních. Kuchyně má spotřebiče AEG a Siemens (včetně parní trouby), podsvícený varný ostrůvek, pracovní deska a obklad jsou z italského mramoru, ze stejného materiálu jsou také umyvadla a sprchový kout. Ve vstupní hale je vestavěná skříň s prostorem pro pračku a sušičku. K bytu přísluší velká sklepní kóje s ošetřením proti vlhkosti, v domě je moderní výtah a velmi dobře udržované společné prostory. Družstvo má příjem z pronájmu 3 nebytových jednotek.

Bytový dům stojí v pěkně upravené ulici se širokými chodníky a stromořadím. V okolí funguje velké množství vyhlášených restaurací a kaváren, spousta obchodů nebo oblíbené zmrzlinářství, v pěším dosahu je také například mezinárodní škola Riverside School Prague - Junior High. Dvě minuty chůze je vzdálena stanice metra a tramvajová zastávka Hradčanská, odkud trvá cesta do centra jen pár minut, autem se dá rychle dostat na letiště, kam bude v budoucnu možné dojet i rychlodráhou z blízké stanice. Příjemná procházka vede na Hradčany nebo do Královské obory Stromovka, v docházkové vzdálenosti jsou i Letenské sady. 

Podlahová plocha dle zaměření projektanta při rekonstrukci 103.94 m2 (výměra dle nájemní smlouvy s družstvem 102.59 m2), balkón cca 2 m2, sklepní kóje.  


Družstevní vlastnictví.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104666
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Světlá výška stropu
  3,20 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.