Byt, 2+kk

Zcela nový byt ve vysokém standardu je součástí rezidence vytvořené citlivou rekonstrukcí a přístavbou původní historické budovy. Vynikající poloha v jednosměrné ulici na Vinohradech blízko Havlíčkových sadů a náměstí Míru, v rychlém dosahu centra.

Dispoziční uspořádání bytu ve 2. patře nové budovy ve dvorním traktu bez výtahu nabízí obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnici, vstupní chodbu a koupelnu (se sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku).

Kvalitní standard zahrnuje dřevěné podlahy z kartáčovaného olejovaného dubu v parketovém vzoru, bezpečnostní vstupní dveře z lakovaného masivu vyráběné na zakázku, dřevěné bezfalcové interiérové dveře, sanitu Villeroy & Boch a Laufen, baterie Hansgrohe, topný žebřík PMH Rosendal. K bytu je možné přikoupit sklep a pronajmout parkovací stání v zakladači přímo v budově.

Prestižní a výborně dostupné místo se nachází na Vinohradech blízko náměstí Míru se stanicí metra a tramvajovou zastávkou. Nedaleko se rozkládají Havlíčkovy i Bezručovy sady, okolní uličky jsou plné restaurací, kaváren, obchodů a služeb, v pěším dosahu je též Divadlo Na Vinohradech

Podlahová plocha 52,2 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104615
 • Prodejní cena
  10 701 000 Kč / 432 538 €
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Světlá výška stropu
  2,50 m
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání v zakladači přímo v budově
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.