Byt, 4+1

Světlý byt s vysokými stropy a praktickou dispozicí je umístěn ve 3. podlaží rezidence vytvořené v elegantním domě z r. 1890. Budova se zdobnou fasádou stojí v nejžádanější části Vinohrad, v Záhřebské ulici přímo u náměstí s ikonickou fontánou od současného autora Miroslava Beščece.

Dispoziční uspořádání nabízí jihovýchodně orientovaný obývací pokoj se vstupem do kuchyně a jedné ložnice, další 2 ložnice se spacími patry a okny směřujícími na severozápad do klidného vnitrobloku, dále šatnu, technickou místnost, koupelnu, toaletu a vstupní halu

Na podlahách jsou položeny masivní jasanové parkety v klasickém stromečkovém vzoru, obývací pokoj a ložnici propojují velké prosklené posuvné dveře. Kuchyně je plně vybavena, interiér nabízí dostatek úložného prostoru. Byt prošel rekonstrukcí před 10 lety, před 5 lety byla zrekonstruována koupelna i toaleta a vyměněn kondenzační plynový kotel Vaillant. Budova ve stylu francouzské renesance a manýrismu od stavitele Václava Kaura byla velmi citlivě zrekonstruována pod vedením architekta Petra Franty, v nedávné době byla zrenovována fasáda, společné prostory a výtah. Vstup do budovy je na čip

Vynikající adresa na Vinohradech, v boční jednosměrné ulici lemované stromořadím. Bydlení zpříjemňuje široká nabídka služeb na vysoké úrovni, velmi rychlá dostupnost centra i blízkost rozlehlých Havlíčkových sadů upravených v anglickém stylu. Okolí je plné kaváren a restaurací, 2 minuty chůze je vzdálena stanice metra a tramvajová zastávka na náměstí Míru, v blízkosti fungují privátní i státní školy včetně Lauderovy školy. Kultivovanou čtvrť zdobí mnoho architektonicky zajímavých staveb, například nedaleká vila Osvěta, kde nějaký čas žil T. G. Masaryk.

Podlahová plocha 89,9 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104247
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Světlá výška stropu
  3,60 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.