Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt orientovaný do tichého dvora je umístěn v 5. podlaží secesního bytového domu v boční jednosměrné ulici nedaleko Heroldových sadů, pouhých 10 minut tramvají od centra. 

Přehlednou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s malou šatnou, koupelna (walk-in sprchový kout, WC, umyvadlo), předsíň a nika na pračku a sušičku. Všechna okna jsou orientovaná na západ do vnitrobloku se vzrostlými stromy

Byt s vysokými stropy byl citlivě zrekonstruován tak, aby respektoval původní architektonický záměr. Na bezprahových podlahách jsou parkety I. šarže, okna jsou dřevěná špaletová, interiérové kazetové dveře z masivu. Kuchyně je vybavena žulovou pracovní deskou Bianco Sardo a spotřebiči Bosch i vestavnou vinotékou, dřezová baterie s okamžitě vroucí vodou. Sanita a baterie nesou značky Villeroy & Boch a Hansgrohe, umyvadlová baterie má úsporný perlátor. Vytápění řeší elektrokotel Protherm napojený na inteligentní systém Honeywell umožňující ovládat vytápění odkudkoliv na dálku. V domě je výtah, který vede do mezipater.

Výhodná poloha umožňuje být během chvilky v některé z okolních kaváren, bister či restaurací, blízko fungují obchody i školy. Výbornou dostupnost zajišťují tramvaje z blízké zastávky, cesta ke stanicím metra i do centra zabere jen pár minut. Lokalitu zpříjemňuje upravená zeleň v blízkých Heroldových sadech nebo na náměstí Svatopluka Čecha, daleko není ani do Grébovky

V prohlášení vlastníka vedeno jako byt 1+1. 

Podlahová plocha 44,8 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104121
 • Prodejní cena
  8 990 000 Kč / 355 687 €
 • Poplatky za služby
  2 367 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.