Byt, 1+kk

Světlý, jihovýchodně orientovaný byt je umístěn v 5. podlaží rezidence vytvořené kompletní rekonstrukcí historického bytového domu s novorenesanční fasádou nacházejícího se v oblíbené lokalitě na Vinohradech, na výborně dostupném místě v Záhřebské ulici blízko náměstíčka s ikonickou fontánou. 

Účelná dispozice se skládá z obytné místnosti s kuchyňským koutem, předsíně a koupelny (sprchový kout, WC, umyvadlo, přípojka na pračku). Obytnou místnost prosvětlují dvě velká okna orientovaná na jihovýchod

Byt i dům vystavěný ve 2. polovině 19. století prošly v r. 2020 kompletní rekonstrukcí. Podlaha v bytě je dřevěná, okna jsou špaletová. Kuchyně má základní vybavení (varnou desku, troubu, dřez). 

Skvělé místo na jedné z nejvyhledávanějších pražských adres umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky. Životem pulsující Vinohrady jsou plné útulných kaváren, bister i restaurací s kvalitní gastronomií, bezproblémové jsou nákupní možnosti, okolí nabízí také bohaté kulturní vyžití. Kousek od domu je tramvajová zastávka, v docházkové vzdálenosti i stanice metra linky A Náměstí Míru. Ke zklidnění v tichu a zeleni slouží blízké romantické Havlíčkovy sady

Podlahová plocha 28,3 m2.

Byt je pronajat do září 2024. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104034
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  28 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.