Byt, 1+kk

Plně zařízené studio ideální pro krátkodobé pronájmy je umístěno v 5. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem v prestižní lokalitě Prahy 5 u malebného Arbesova náměstí s parkovou úpravou a Janáčkova nábřeží lemovaného vzrostlým stromořadím, blízko zahrady Kinských, smíchovské pěší zóny Anděl i centra metropole. 

Jednotku tvoří obytná místnost s kompletně vybavenou obytnou kuchyní s částečně odděleným spacím koutem, koupelna (s vanou, toaletou a bidetem) a předsíň. 

Interiér zútulňují dřevěné podlahy, k moderním prvkům patří velkoformátová dlažba a obklady. Přístup denního světla je zajištěn střešními okny Velux, vytápění plynovým kotlem. Studio se nabízí s veškerým vybavením vyobrazeným na fotografiích. Dům je udržovaný, moderní výtah vede až do patra. 

Vyhledávaná lokalita vyniká širokou nabídkou občanské vybavenosti. V okolí se nachází obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov, sportoviště, spousta restaurací a klubů, v pěším dosahu jsou oblíbené turistické cíle a pamětihodnosti – například Národní divadlo, Tančící dům nebo Žofín. Vynikající dostupnost umožňuje blízká tramvajová zastávka i nedaleká stanice metra. Oblast zpříjemňují upravené zelené plochy v zahradě Kinských, Petřínských sadech nebo blízkých ostrovech

Podlahová plocha 44,6 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103963
 • Prodejní cena
  8 500 000 Kč / 343 990 €
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.