Byt, 2+kk

Kompletně zařízený byt orientovaný do klidného vnitrobloku se nachází v 2. podlaží bytového domu s výtahem. Výborná poloha v Praze 1 - Novém Městě, ve slepé uličce přímo u Karlova náměstí a v dosahu všech linek metra. Byt je vhodný k investičním účelům. 

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, samostatné ložnice, koupelny (s vanou a částečně oddělenou toaletou) a předsíně. Orientace oken do klidného vnitrobloku zaručuje v centru tak vzácné ticho

Byt se stropy vysokými 3,36 m je ve velmi dobrém stavu, podlahy jsou parketové, okna dřevěná s dvojskly. Kuchyně je vybavena varnou deskou, elektrickou troubou a malou myčkou nádobí, v koupelně je pračka. Vstupní dveře jsou bezpečnostní protihlukové, vytápění řeší plynový kotel. Jednotka se nabízí kompletně zařízená a vyhovuje krátkodobým pronájmům, v nichž lze pokračovat. Aktuální hodnocení na Airbnb je 4,92 a nemovitost je označena jako "jeden z nejoblíbenějších domovů na Airbnb".

Jen pár kroků vede na Karlovo náměstí, z opačné strany ulici zpříjemňuje historický kout se zelení u kostela sv. Štěpána, rotundy z počátku 12. století a gotické zvonice. Okolí je plné obchodů, restaurací, klubů, kin a divadel, vynikající dopravní spojení zajišťují četné tramvajové spoje i všechny linky metra z nedalekých stanic Karlovo náměstí, I. P. Pavlova a Muzeum. 

Podlahová plocha 52,2 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103847
 • Prodejní cena
  9 900 000 Kč / 390 533 €
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Světlá výška stropu
  3,36 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.