Byt, 4+kk

Designový byt promyšlený architektem do úplně posledního detailu se jako jediný rozkládá po celém 5. podlaží funkcionalistického bytového domu stojícího v ulici lemované stromořadím v prestižní čtvrti, v těsné blízkosti mnoha parků i středu města.  

Novou dispozici uzpůsobenou potřebám větší rodiny tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, 2 dětské pokoje, hlavní ložnice, pracovna, 2 šatny, koupelna, samostatná toaleta, prádelna a zádveří. Obytný prostor je navíc rozšířen o 2 balkony – jeden orientovaný na východ do zeleného vnitrobloku a druhý na západ do ulice. 

Kompletní a pečlivá rekonstrukce (včetně rozvodů vody, topení a elektra) byla dokončena v listopadu r. 2021. Interiér ozvláštňují odhalené betonové stropy ve výšce 3,3 m, stěrky Betonepox od firmy Němec a vložené moduly s kuchyní, koupelnou a šatnami. Nábytek v šatnách, kuchyni a koupelně vyrobila na míru brněnská rodinná firma Duro Design. Kuchyně je vybavena indukční varnou deskou se spodním odtahem Elica Nikolatesla, myčkou nádobí, elektrickou a mikrovlnnou troubou Electrolux a chladničkou AEG, varný ostrůvek má povrch z umělého kamene Technistone. Celý byt sjednocují olejované dubové bělené parketové podlahy bez prahů od společnosti Princ parket, k minimu rušivých prvků přispívají i bezfalcové dveře Dorsis s nadstandardní výškou 2,7 m a designovými klikami M&T. Eleganci interiéru podtrhují nová otopná článková tělesa z lakované oceli Isan - Atol v duchu 30. let a vypínače v antracitové barvě německé značky Jung. Na samostatné toaletě je sprchovací WC s teplou vodou. Stínění oken je řešeno interiérovými blackoutovými bílými roletami Varieta. Automatický přísun čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperace Atrea rozvedená do všech místností. K bytu přísluší sklepní kóje. Výjimečný funkcionalistický dům s výtahem byl postaven koncem 30. let 20. století dle návrhu velice úspěšného architekta 20. století André Steinera, autora mnoha významných staveb.

Vynikající místo se nachází v krásné části města u parků Lužánky a Koliště i náměstí 28. října s parkovou úpravou, v pěším dosahu všeho potřebného. V okolí fungují mateřské a základní školy i gymnázium, kavárny, restaurace, obchody, lékařské služby, obchodní centrum IBC, Městské divadlo Brno a vnitřní i venkovní sportoviště. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují trolejbusy, tramvaje a autobusy. 

Podlahová plocha 133,47 m2, balkony 5,36 m2 a 4,02 m2.

Vybavení

 • Výtah
 • Rekuperace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103514
 • Prodejní cena
  19 900 000 Kč / 787 651 €
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  143 m²
 • Světlá výška stropu
  3,30 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.