Byt, 3+1

Slunný a vzdušný rohový byt s vysokými stropy se nachází ve 4. podlaží zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě na Vinohradech mezi Tylovým náměstím a náměstím Míru, v pohodlné vzdálenosti od tramvajové zastávky a stanic metra. 

Dispoziční uspořádání nabízí rohový obývací pokoj propojený posuvnými dveřmi s kuchyní a jídelnou, dále 2 ložnice, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu, komoru a vstupní halu. Koupelna je přístupná z haly i hlavní ložnice. 

Elegantní byt je citlivě zrekonstruovaný, na podlahách jsou masivní dřevěné parkety a dlažba, okna jsou původní dřevěná špaletová. K vybavení patří vestavěné skříně, kompletní kuchyňská linka se spotřebiči Bosch a zabezpečovací zařízení s alarmem. Vytápění řeší plynový kotel. K bytu přísluší sklep, budova je vybavena kamerovým systémem a vstupem na čip

Prestižní místo v širším centru metropole v pohodlném dosahu všeho potřebného. Okolí je plné obchodů, restaurací, kaváren, klubů i divadel, výbornou dopravní dostupnost zajišťují tramvaje a metro linky A a C, v budoucnu i linky D.  Daleko není do Kateřinské zahrady a parků Folimanka nebo Grébovka.

Podlahová plocha 91 m2. 

Pronajato za tržní nájemné do 31.7.2024

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103502
 • Prodejní cena
  14 500 000 Kč / 572 331 €
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.