Byt, 1+kk

Zrekonstruovaná garsoniéra vhodná na investici se nachází v 6. podlaží kompletně zrenovovaného domu s výtahem a recepcí. V samém centru Nového Města, blízko Karlova i Václavského náměstí a Národní třídy.  

Plocha bytu se skládá z obytné místnosti s kuchyňským, jídelním, spacím a relaxačním koutem, koupelny (s vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem a WC) a předsíně. 

Byt byl kompletně zrekonstruován v r. 2017. Výška stropů je 3 m. Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze parkety a dlažba, kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, troubou a chladničkou. Vytápění centrální.

Lukrativní místo v centru metropole, pár kroků od tramvajové zastávky a v pěším dosahu stanice metra Národní třída nebo Karlovo náměstí. Okolí je plné restaurací, kaváren, klubů, obchodů, divadel a kin. Příjemnou zelenou oázu představuje nedaleká Františkánská zahrada a park na Slovanském ostrově

Podlahová plocha 26,6 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103488
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.