Byt, 2+kk

Výjimečný byt se zimní zahradou a privátním dvorkem pod korunou stromu je umístěn v přízemí menšího historického bytového domu stojícího v Praze 1 na Novém Městě nedaleko Národního divadla. 

Plochu bytu tvoří jeden velký pokoj do ulice, druhý, průchozí pokoj, kuchyně, koupelna (se sprchou a WC), vstupní chodba a zimní zahrada se zcela unikátním prvkem vysvěcenou kapličkou. Ze zimní zahrady vede vstup na východně orientovaný dvorek přístupný pouze z nabízeného bytu. Ohraničení zdí a koruna mohutného stromu zajišťují maximální soukromí.

Interiér byl zrekonstruován v r. 1995 a je ve velmi dobrém stavu. Na podlahách jsou parkety, okna jsou dřevěná, vytápění elektrickými přímotopy. Kuchyně je plně vybavena. V případě zájmu je možné byt předat zařízený nábytkem vyobrazeným na fotografiích.

Klidná ulička vede čtvrtí dýchající historií, blízko je románský kostel sv. Michala i gotická stavba kostela sv. Vojtěcha. Veškerá občanská vybavenost se nachází v krátké docházkové vzdálenosti, okolí je plné restaurací, klubů a kaváren, blízko je i Národní divadlo nebo artové kino Mat. Vynikající spojení dalšími částmi Prahy zajištují blízké stanice metra B Karlovo náměstí a Národní třída i četné tramvajové linky. Zelenou oázu představuje Slovanský ostrov či nedaleké Františkánská zahrada.  

Podlahová plocha 53 m2, dvorek 22 m2, sklep 7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103367
 • Prodejní cena
  9 490 000 Kč / 384 211 €
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Terasa
  23 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  7 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.