Byt, 1+1

Byt k rekonstrukci, s okny do klidné boční ulice i do vnitrobloku je umístěn ve 4. podlaží zrenovovaného nárožního bytového domu s výtahem. Výhodná lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova, jen pár kroků od stanice metra Flora.  

Plocha bytu se skládá z obytné místnosti, kuchyně, koupelny, samostatné toalety a předsíně příjemně prosvětlené oknem. Obývací pokoj s ložnicí mají okna na východ do boční jednosměrné ulice Písecká, kuchyně na západ do vnitrobloku

Okna jsou nová dřevěná špaletová (vnitřní dvojskla), na podlahách jsou původní parkety v obývacím pokoji a v kuchyni korek. Vytápění je v současné době řešeno plynovými WAW kamny, ohřev vody karmou. K bytu přísluší zrekonstruovaný suchý sklep. Interiér je vhodný k celkové rekonstrukci, dům je kompletně zrenovován a má výtah. Jednolivým vlastníkům jednotek plyne příjem ze tří nebytových prostor v přízemí. 

V těsné blízkosti funguje supermarket, další obchody, kavárna, mateřská a základní škola nebo lékárna, v pohodlném pěším dosahu je obchodně-zábavní centrum Flora. Kousek od domu je tramvajová zastávka i stanice metra, cesta do centra trvá do 5 minut. 

Podlahová plocha 46,1 m2, sklep cca 2,3 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103306
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.