Byt, 3+kk

Unikátní a dispozičně velkoryse pojatý třípokojový byt s balkonem a dvojgaráží je umístěný přímo na hradním kopci Starého Města s výhledy na historickou hradní zeď a do parku.

Dispozici bytu tvoří vstupní hala s walk-in šatnou, samostatnou toaletou s umyvadlem, dále obývací pokoj se vstupem na lodžii s výhledem do tichého dvora, kuchyně s jídelnou, chodba vedoucí do noční části se zabudovanými šatnami, ložnice orientovaná do vnitrobloku a druhá ložnice s balkonem s výhledem na Slavín či panorama Starého Města. Plochu bytu doplňuje koupelna se sprchovým koutem, samostatně stojící vanou, bidetem a finskou saunou.

Vybavení bytu tvoří dřevěné podlahy, podlahové vytápění s vlastním termostatem v každém pokoji, kuchyňská pracovní deska, zástěny a dlažby ze žuly, hliníková okna, bezpečnostní dveře, alarm, krb v obývacím pokoji a kuchyňské spotřebiče Miele, kuchyně je vybavena i dvěma chladničkami a dvěma mrazáky.

Poloha bytu v historické uličce v centru nabízí výhody bydlení v poklidné části podhradí. Na dosah ruky jsou zastávky MHD, okolí disponuje kompletními službami, v pěší vzdálenosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla i zdravotnická zařízení. Lokalita je místem aktivního i pasivního odpočinku, stejně tak je vhodná pro procházky historickými částmi Bratislavy.

K dispozici je možnost dokoupení dvojgarážového stání v suterénu budovy.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103225
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Lodžie
  6 m²
 • Celková plocha
  153 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.