Byt, 5+1

Elegantní, špičkově vybavený byt se 3 koupelnami a nerušenými výhledy se rozkládá po celém 4. podlaží zrekonstruovaného bytového domu s recepcí a výtahem v historickém komplexu Obecní dvůr. Tichá romantická ulička je součástí magické Haštalské čtvrti, jejíž dominantou je Anežský klášter s poklidnou zahradou.

Velkoryse pojatou dispozici tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou (55 m2), přilehlá samostatná kuchyně, hlavní ložnice se šatnou a en-suite koupelnou (vana, bidet, WC), 2 ložnice propojené posuvnými dveřmi, centrální koupelna (sprchový kout, WC s bidetovou sprškou), čtvrtá, do dvora orientovaná ložnice se zabudovanou šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, WC), 2 samostatné toalety a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Z oken se otevírají působivé výhledy na okolní historickou zástavbu i do korun stromů v Letenských sadech

Interiér navrhli zkušení architekti. Nadstandardní provedení zahrnuje klimatizaci, podlahové vytápění, parketové podlahy, velkoformátovou dlažbu, betonovou stěrku, dveře z masivu, textilní závěsy na dálkové ovládání, designové osvětlení, kuchyňské spotřebiče Miele (včetně vinotéky), sanitu Agape a Villeroy & Boch, baterie Tres a Laufen. K bytu přísluší 2 garážová stání v ceně a společný prostor v suterénu, kde lze vybudovat sklep.

Dům stojí v klidném koutu Starého Města dýchajícím historií. V bezprostřední blízkosti stojí gotický kostel sv. Haštala a rozlehlý areál Anežského kláštera se zahradami. Okolí je plné útulných kaváren, restaurací a klubů, blízko je také mateřská a základní škola, gymnázium i fakulty Univerzity Karlovy. Od domu vede jen pár kroků na náměstí Republiky, Staroměstské náměstí či do luxusní Pařížské třídy, v pohodlné vzdálenosti jsou tramvajové zastávky i stanice metra.  

Podlahová plocha 223 m2, sklep cca 8,9 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103222
 • Prodejní cena
  67 000 000 Kč / 2 645 085 €
 • Poplatky za služby
  16 965 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  223 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v zakladači
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.