Byt, 3+kk

Kvalitně vybavený byt se dvěma lodžiemi a designovým interiérem se nachází ve 2. podlaží domu  s výtahem a podzemní garáží v nové rezidenční čtvrti vznikající u říčky Rokytky v blízkosti parku Zahrádky, v pěším dosahu stanice metra Kolbenova.

Plocha jihovýchodně orientovaného bytu je rozdělena na obývací pokoj s navazující kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelnu (s vanou a přípojkou na pračku a sušičku), samostatnou toaletu a předsíň. Z jídelny vede vstup na jednu lodžii, z větší ložnice na druhou. 

Interiér byl navržen a zařízen na míru dle návrhu interiérové designérky. Podlahy jsou dřevěné, okna plastová s dvojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi. Součástí vybavení je vestavěný lakovaný nábytek i kuchyně se spotřebiči Miele a kamennou pracovní deskou. Vytápění zajišťuje domovní plynová kotelna, kupní cena zahrnuje sklepní kóji a garážové stání

Přímo v nové čtvrti funguje soukromá mateřská škola, několik dětských hřišť, kavárna, bistro i pizzerie. Jen pár kroků vede do parku Zahrádky i Klíčovských sadů, v okolí je také několik sportovišť, státní mateřská a základní škola i dětská herna. Místo je výborně přístupné autem i MHD, tramvajová zastávka je kousek od domu, asi 10 minut trvá pěší cesta ke stanici metra Kolbenova, podél Rokytky vede pohodlná a bezpečná cyklostezka

Podlahová plocha 75 m2, lodžie 5,59 m2 a 4,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103126
 • Prodejní cena
  12 300 000 Kč / 485 207 €
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.