Byt, 4+1

Stylový byt se dvěma lodžiemi se nachází ve 3. podlaží reprezentativního funkcionalistického domu s výtahem, který stojí v boční jednosměrné ulici v oblíbené části Prahy 7 na Letné nedaleko Stromovky.

Dispozice se skládá z kuchyně s velkým oknem a vstupem do pracovny (původního pokoje pro služku), 3 pokojů, z nichž 1 je průchozí, dále koupelny (se solitérní vanou, umyvadlem), samostatné toalety, komory, zádveří a velké centrální haly, kterou lze využít jako jídelnu. Jedna z lodžií směřuje na východ do ulice, druhá na západ do vnitrobloku. 

Na podlahách jsou repasované parkety, přírodní marmoleum a dlažba, okna jsou původní špaletová, v plánu SVJ je jejich renovace či výměna. Interiér zdobí  původní dveře s mosaznými klikami. Byt je po částečné renovaci (nová kuchyňská linka, sanita, rozvody elektřiny a vypínače se zásuvkami). Vytápění je řešeno z domovní plynové kotelny. K bytu přísluší prostorná sklepní kóje. Funkcionalistická budova byla vystavěna v l. 1937–40 pro zaměstnance Národní banky podle projektu architektů Jaroslava Stockar-Bernkopfa a Josefa Šolce.

Přímo v budově funguje artové kino, v ulici je také experimentální divadlo Alfréd ve dvoře, blízko je Národní galerie ve Veletržním paláci, v pěším dosahu bude i nová budova Vltavská filharmonie. Bezprostřední okolí poskytuje vše potřebné ke každodennímu životu, jen pár kroků od domu je nákupní centrum, mateřská a základní škola nebo poliklinika, oblast Letné je vyhlášená i díky vysokému počtu kvalitních kaváren a bister. Vynikající dopravní spojení zajišťují tramvaje, nedaleko je také stanice metra Vltavská. 

V prohlášení vlastníka je dispozice jednotky vedena jako 3+1.

Podlahová plocha 133 m2, lodžie 3,2 m2 a 0,7 m2, sklepní kóje 8,7 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103059
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  9 897 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  137 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.