Byt, 2+kk

Dobře dispozičně řešený byt se západně orientovaným balkonem je umístěn v 5. podlaží elegantního secesního bytového domu s bohatě zdobenou fasádou. Výborné místo se nachází v jedné z nejhezčích ulic na Letné, jen pár kroků od Stromovky, kaváren, obchodů i tramvajové zastávky.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, 1 ložnice, koupelny (se sprchou a WC), samostatné toalety a předsíně. Obývací pokoj s kuchyní mají francouzská okna orientovaná na východ do vnitrobloku, balkon přístupný z ložnice má západní orientaci a poskytuje pěkný výhled do korun stromů v Ovenecké ulici, Stromovce i zalesněných stráních nad protějším břehem Vltavy.  

Rekonstrukce bytu proběhla v r. 2004. Podlahy i okna jsou dřevěné, nerezová kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Secesní dům je zrekonstruovaný, má reprezentativní společné prostory a výtah. K bytu náleží sklep

Oblast Letné je velmi oblíbeným místem k životu zejména pro kvalitní gastronomii, bohaté kulturní i sportovní vyžití, blízkost Stromovky Letenských sadů i výborné spojení s centrem. V bezprostředním okolí domu funguje hned několik kaváren, blízko jsou restaurace a bistra, supermarket, nákupní centrum i malé obchody. Cesta do centra zabere tramvají necelých 10 minut, nedaleko je stanice metra Hradčanská a Vltavská.

Podlahová plocha 69,7 m2, balkon 3,5 m2, sklep 0,7 m2.  

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102971
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  1 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.